10G SFP LC 20/40/60KM 1270nm/1330nm Singură Fibră SFP Module Optice SFP Transceiver Industrial clasa a -40-85 de grade Celsius pentru a comuta

10G SFP LC 20/40/60KM 1270nm/1330nm Singură Fibră SFP Module Optice SFP Transceiver Industrial clasa a -40-85 de grade Celsius pentru a comuta

p559

Nou

In stoc

261.97lei 201.70lei
Cantitate

Etichete: 10gb comutator, 10g switch sfp, 10g sfp, 10g sfp switch, 10g sfp switch poe, 10g l3 switch, sfp 10gb comutator, 10g ethernet, 4 port 10g comutator, hp 10g comutator.

10G SFP 1270nm/1330nm fibră optică de emisie-recepție 20/40/60KM bidi sfp module

10G SFP LC 2 0/40/60KM 1270nm/ 1330 nm Industriale clasa Singură Fibră SFP Module Optice SFP Transceiver vă Rugăm să ne lăsați un mesaj despre care marca switch este compatibila.Va vom trimite compatibil module SFP ca cererea dumneavoastră.

Acest lucru este pentru uz industrial (-40~80 de grade Celsius)

1. Rata de date:10GGb/s

2. Distanta de transmisie:20/40/60 KM (pe 9/125 um SMF Fibra Optica Patch Cord)

3. Lungime de undă: 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm i tt e r

4. Fibre de Tip: Single-Mode Fibra Singur (SMF)

5. Cu DDM/DOM: Intern sau Extern de Calibrare

6. Redus de energie de disipare

7. ROHS și Plumb

8. Hot-pluggable , Plug and Play

9. De Brand Nou, De Înaltă Calitate,

Comutați pentru a Comuta interfața

Schimbat backplane aplicații

Router/Server interfață

Alte optice, sisteme de transmisie

sfp media converter

Caracteristicile Produsului

Nerăcit Diodă Laser cu MQW Structura

InGaAs PIN-TIA Fotodiodă Receptor

Ajunge la 20/40/60 km Distanta de Transmisie pe 9/125 um SMF

DUAL Modul Single Transceiver SFP Amprenta LC Interfață Optică

Compatibil Cu SFP MSA și SFF-8472

Diagnostic Digital Interfata De Monitorizare

Single +Alimentare De 3.3 V

LVPECL Diferențial Intrări și Ieșiri

LVTTL de Detecție a Semnalului de Ieșire

Conform Cu ITU-T G. 957

Conforme Cu RoHS și Plumb

Carcasa de Metal pentru a reduce EMI

Temperatura De Operare Caz:

Industriale: -40 la +85°C

Produs Fea t ures

· 1 0 Gb/s s e r m o p t i c o l i n t e rface c ompliant la 8 0 2 . 3 a e 1 0 GBASE-LR

· El e ctrical i n t e rface c o m maleabil la SFF - 8 431 s pecifica t i o n s e n hanced 8.5 o n d 10 Gig un pic s-mall formă fa c t sau p l ugga b le m odule "SFP + "

· 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm i tt e r , PIN

Apli c atii

· Hi g h-s p e e d s torage ar e o n e t w sau k s

· Co m p ut e r c pofta e r c r o s s - c o n n ect

· Cu s t o m h i gh-s p e e d d a ta p i p es

· L o w p o w er con s u m p t i pe

· Advan c e d f i rm w sunt o l l ow c relațiile s i s tem e n cr y pt ca pe i n f o r m a t i u n e a să fie s t sau e d in tra n s c e iver

· Co s t e f f e ct i ve SFP+ s o l ut i o n, e n e h i gher p o rt d e nsities o n d gr e un ter b a n d w i d th Descriere Produs

Parametru

Simbol

Min.

Tipic

Max

Unitate

Note

Rata De Date

1

10.3125

-

Gbps

Consumul De Energie

-

800

1000

mW

Transmițător

Singur S-A Încheiat Ieșire

Tensiune Toleranță

-0.3

-

4

V

C toleranță a tensiunii de mod comun

15

-

-

mV

Tx Intrare Dif De Tensiune

VI

180

800

mV

Tx Vina

VoL

-0.3

0.4

V

La 0.7 d

Date Dependente De Intrare

Bruiaj

DDJ

0.1

UI

Date De Intrare Totală De Bruiaj

TJ

0.28

UI

Receptor

Singur S-A Încheiat Ieșire

Tensiune Toleranță

-0.3

-

4

V

Rx Ieșire Tensiune Dif

Vo

300

850

mV

Rx de Ieșire Crește și

Toamna Timp

Tr/Tf

30

ps

20% la

80%

Total Bruiaj

TJ

0.7

UI

Deterministe Bruiaj

DJ

0.42

UI

Informații Despre Companie

Ambalare Si Livrare

Nici un client nu comentarii pentru acest moment.

<

Produse similare